O mnie : psycholog dziecięcy Wrocław

 

 

Mój gabinet psycholog dziecięcy Wrocław w liczbach


 

 2

Specjalności: psychologia kliniczna i psychologia międzykulturowa

 

 

38

Odbytych szkoleń i konferencji przez ostatnie 5 lat

2

Lokalizacje gabinetów Wrocław Ołtaszyn i Wrocław Fabryczna

16 lat

doświadczenia zawodowego, zdobytego w ośrodkach terapeutycznych na terenie całej Polski

 

 

O mnie:

psycholog

dziecięcy Wrocław

,,Dwa są szczęścia na świecie jedno być szczęśliwym, drugie uszczęśliwiać innych”

Nazywam się Piotr Janoszka, jestem magistrem psychologii klinicznej i międzykulturowej, wrocławskim psychologiem dziecięcym, neuroterapeutą, pedagogiem, autorem bajek edukujących kulturowo. Posiadam wieloletnie poparte sukcesami doświadczenie w diagnozie i terapii psychologicznej, prowadzeniu konsultacji psychologicznych i wychowawczych dla rodziców oraz sporządzaniu opinii niemowląt, dzieci i młodzieży. Pracowałem w miejscach na terenie całej Polski takich jak: szkoły, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, ośrodki dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością sprzężoną, przedszkolach integracyjnych, ośrodkach szkolno-wychowawczych. Prowadzę również działalność charytatywną, w postaci bezpłatnych konsultacji psychologicznych skierowanych do osób najuboższych (ponieważ obszar psychologii i psychiatrii dziecka jest w naszym kraju bardzo zaniedbany). Praca z drugim człowiekiem to moja pasja, sprawia mi przyjemność dlatego z młodymi ludźmi mam bardzo dobry kontakt a rodzice otrzymują wiedzę przedstawioną w przejrzysty sposób. Cały czas się dokształcam uczestnicząc w konferencjach w kraju oraz za granicą. Z mojej oferty korzystają osoby wszystkich kręgów kulturowych. Wyróżnia mnie bogate doświadczenie w pracy z osobami różnych kręgów kulturowych, dopasowanie interwencji do indywidualnych potrzeb, elastyczne godziny pracy oraz dwie lokalizacje gabinetów. Serdecznie zapraszam i do zobaczenia!

 

Bezpłatne konsultacje z psychologiem dziecięcym Wrocław1. Kontakt telefoniczny oraz napisanie prośby motywując trudną sytuację materialną na adres e-mail bądź przez formularz kontaktowy.


2. Oczekiwanie na termin wizyty.

 Bezpłatne konsultacje z psychologiem dziecięcym Wrocław są skierowane do osób w trudnej sytuacji materialnej. Osoby, które mają możliwość i  chciałyby wesprzeć bezpłatną pomoc psychologiczną dla osób najuboższych zachęcam do dobrowolnych wpłat.

OPINIE

 • Basia Pieczyńska
  Polecam, bardzo dobry kontakt, dyspozycyjność i elastyczność Pana Piotra - za którą bardzo dziękuję. Profesjonalne podejście do tematu. 4.5latek i 20 miesięczna córka odrazu Pana polubili, a córka po 10min nawet karmiła Pana ciastkami ;) wzbudził ogromne zaufanie, aż dzieci od niego wyjść nie chciały. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. W gabinecie dużo zabawek, fajne miejsce dla dzieci pełne "ciekawostek". Polecam!
  Basia Pieczyńska
  Polska
 • Pan Piotr ma świetne podejście do młodzieży, wgłębia się w problem który dotyczy dziecka ,po prostu jest profesjonalistą w tym co robi ,szczerze polecam .
  Maria Wiorowska
  Polska
 • He is the best child psychologist, he helped my twins with anxiety. Thank you very much! I recommend!!
  MICHAEL Slise
  Polska